2017 - 2018 GÜZ YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMITüm Duyurular
25
ARA

LİSANS SERVİS DERSLERİ HAFTALIK DERS PROGRAMI HAZIRLAMA FORMU

  SERVİS DERSİNİ VEREN BÖLÜM: BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

2017 - 2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı

FİNAL SINAV PROGRAMI

 

 

 

 

                                                                                                        Basketbol Temel Teknik Eğitimi BED3011

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

1

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

08.01.2018

Pazartesi

09.00

10.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

2

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

08.01.2018

Pazartesi

13.00

14.00

Tüm Bölümler

12

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

4

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

03.01.2018 Çarşamba

09.00

10.00

Tüm Bölümler

14

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

6

Okutman Gülsüm SONAL

03.01.2018

Çarşamba

13.00

14.00

Tüm Bölümler

20

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

7

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

03.01.2018 Çarşamba

14.00

15.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

10

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

04.01.2018

Perşembe

14.00

15.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

11

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

02.01.2018

Salı

17.00

18.00

Tüm Bölümler

19

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

12

Okutman Gülsüm SONAL

03.01.2018

Çarşamba

17.00

18.00

Tüm Bölümler

14

Spor Salonu

BED3011

Basketbol Temel Teknik Eğitimi

13

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

04.01.2018

Perşembe

17.00

18.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

Futbol Temel Hareket Öğretimi BED3041

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED3041

Futbol Temel Hareket Öğretimi

1

Okutman Çetin Erdem SONAL

02.01.2018

Salı

09.00

10.00

Tüm Bölümler

14

Spor Salonu

BED3041

Futbol Temel Hareket Öğretimi

2

Okutman Çetin Erdem SONAL

03.01.2018

Çarşamba

11.00

12.00

Tüm Bölümler

10

Spor Salonu

 

 

 

 

 

Halk Oyunları Temel Figür Eğitimi BED4031

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED4031

Halkoyunları Temel Figür Eğ

2

Okutman Şener GÜNAY

04.01.2018

Perşembe

14.00

15.00

Tüm Bölümler

11

Spor Salonu

BED4031

Halkoyunları Temel Figür Eğ

3

Okutman Şener GÜNAY

02.01.2018

Salı

17.00

18.00

Tüm Bölümler

18

Spor Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hentbol Temel Teknik Eğitimi BED3051

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED3051

Hentbol Temel Teknik Eğitimi

1

Okutman Şener GÜNAY

08.01.2018

Pazartesi

11.00

12.00

Tüm Bölümler

14

Spor Salonu

 

 

 

 

Korfbol Temel Teknik Eğitimi BED3012

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED3012

Korfbol Temel Teknik Eğitimi

3

Okutman Çetin Erdem SONAL

04.01.2018

Perşembe

14.00

15.00

Tüm Bölümler

10

Spor Salonu

BED3012

Korfbol Temel Teknik Eğitimi

4

Okutman Gülsüm SONAL

08.01.2018

Pazartesi

17.00

18.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                         

                                                                                                          

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi BED4022

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi.

1

Okutman Çetin Erdem SONAL

08.01.2018

Pazartesi

13.00

14.00

Tüm Bölümler

20

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

3

Okutman Çetin Erdem SONAL

03.01.2018

Çarşamba

09.00

10.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

4

Okutman Çetin Erdem SONAL

03.01.2018

Çarşamba

14.00

15.00

Tüm Bölümler

12

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

8

Okutman Gülsüm SONAL

08.01.2018

Pazartesi

09.00

10.00

Tüm Bölümler

11

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

11

Okutman Gülsüm SONAL

02.01.2018

Salı

09.00

10.00

Tüm Bölümler

11

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

14

Okutman Şener GÜNAY

05.01.2018

Cuma

10.00

11.00

Tüm Bölümler

15

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

18

Okutman Çetin Erdem SONAL

03.01.2018

Çarşamba

17.00

18.00

Tüm Bölümler

15

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

20

Okutman Çetin Erdem SONAL

08.01.2018

Pazartesi

17.00

18.00

Tüm Bölümler

16

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

21

Okutman Gülsüm SONAL

02.01.2018

Salı

17.00

18.00

Tüm Bölümler

17

Spor Salonu

BED4022

Tenis Teknik ve Taktik Eğitimi

22

Okutman Şener GÜNAY

04.01.2018

Perşembe

17.00

18.00

Tüm Bölümler

20

Spor Salonu

 

 

                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voleybolda Temel Teknik Eğitimi BED3042

 

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED3042

Voleybolda Temel Teknik Eğitimi

1

Okutman Ahmet Selim AKBIYIK

02.01.2018

Salı

11.00

12.00

Tüm Bölümler

17

Spor Salonu

BED3042

Voleybolda Temel Teknik Eğitimi

2

Okutman Şener GÜNAY

04.01.2018

Perşembe

09.00

10.00

Tüm Bölümler

20

Spor Salonu

 

 

 

 

 

 

Temel Yüzme Teknikleri Eğitimi BED4032

 

 

Kodu

Dersin Adı

G. No

 

Öğretim Elemanı Adı Soyadı

Sınavın yapılacağı

Dersin verildiği bölüm

Öğrenci sayısı*

Derslik**

Gün

Başlangıç Saati

Bitiş

Saati

BED4032

 Temel Yüzme Teknikleri Eğitimi

1

Okutman Şener GÜNAY

02.01.2018

Salı

14.00

15.00

Tüm Bölümler

19

Spor Salonu

 

 

 

 

* Bir bölüme (lere) ilişkin Gruptaki(lardaki)  toplam Öğrenci sayısı, ilgili bölümdeki(lerdeki) dersi alması gereken toplam öğrenci sayısını kapsamalıdır.

** Derslikler ilgili bölümler tarafından bu formalara mutlaka işlenmelidir.

 

Not: Matematik, Fizik, Kimya, Lineer Cebir, Diferansiyel Denklemler, Türkçe, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Beden Eğitimi Bölümü, İngilizce, Sosyal Seçimlik ve  Enformatik

derslerin haftalık programları için bu form kullanılacaktır.